GLKS Zawisza Rzgów 2003 - strona nieoficjalna

pon.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Drugi mecz ligowy Orzeł Piątkowisko - ŁAF 1 : 5

• autor: wlodek73, 2017-04-09 23:17

Drugi wiosenny meczy ligowy za nami. W sobotni poranek spotkaliśmy się w Piątkowisku, aby rozegrać mecz z doskonale nam znanym zespołem miejscowego Orła. Barwy ŁAF w tym meczu reprezentowali: Bendkowski, Górzyński, Jaśkiewicz, Dębski, Kolczyński, Ledzion, Opas, Kowalczyk, Rusin, Rutkowski, Kiersztyn, Zajączkowski, Krężel, Majczyk, Majchrzak, Król i Pyszka. Przy ładnej pogodzie i na jak zwykle bardzo dobrze przygotowanym trawiastym boisku mogliśmy obserwować ciekawy meczy. Początek spotkania to wzajemne "badanie" się drużyn i sprawdzanie swoich możliwości, a akcje przenosiły nas z jednego pola bramkowego na drugie. Jednak z objęcia prowadzenia w meczu jako pierwsi cieszyli się nasi zawodnicy. Po wywołującym wielkie kontrowersje wśród kibiców rzucie karnym wykonanym pewnie przez Dawida Opasa objęliśmy prowadzenie 0 : 1. Jednak nie udało się nam zakończyć pierwszej połowy z tym wynikiem. Przed końcem pierwszej połowy po bardzo ładnym strzale pod poprzeczkę zawodnika przeciwników piłka wpadła do naszej siatki. Pierwsza część spotkania zakończyła się więc sprawiedliwym wynikiem 1 : 1. Od początku drugiej połowy mogliśmy zaobserwować wzrastającą powoli przewagę naszej drużyny, choć trzeba też oddać honor zawodnikom Orła, którzy rozgrywali mecz dwunastką chłopców. Drugą bramkę dla ŁAF zdobył Szymon Zajączkowski, który po dośrodkowaniu Dawida Opasa pewnym strzałem głową pokonał bramkarza przeciwników. Trzecia bramka to popis Stasia Jaśkiewicza, który po samotnym rajdzie lewą stroną boiska strzałem w "długi" róg bramki podwyższył prowadzenie ŁAF. Nasz zespół na tym nie poprzestał i wykorzystując słabszy dzień przeciwników zdobył jeszcze dwie bramki. Gol numer cztery to uderzenie Mateusza Króla, po doskonale dogranej piłce przez Bartka Rutkowskiego, natomiast wynik spotkania ustalił w końcówce meczu Kacper Krężel, który fantastycznym strzałem z powietrza po ponownym dośrodkowaniu Bartka Rutkowskiego nie dał szans bramkarzowi przeciwników na skuteczną obronę. Trzy punku w sobotę pojechały więc do Łodzi. Gratulacje dla naszych chłopców za udane i co najważniejsze skuteczne spotkanie.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

ZAWISZA II RZGÓW 0:0 MUKS WŁÓKNIARZ II PABIANICE
2023-06-11, 11:00:00