statystyki szczegółowe

Aktualności

Drugie zwycięstwo ligowe.

• autor: wlodek73, 2017-09-09 08:52

W środowe popołudnie 6 września rozegraliśmy mecz w ramach drugiej kolejki ligi okręgowej C1. Naszym przeciwnikiem był doskonale nam znamy zespół PTC Pabianice. Podobnie jak w poprzednim meczu w Różycy przeciwnicy nie okazali się zbyt wymagającym przeciwnikiem. Nasi zawodnicy już w 9 minucie spotkania otworzyli jego wynik, a strzelcem pierwszej bramki został Kajetan Traciński , który wykorzystując błąd bramkarza przeciwników skierował piłkę do bramki PTC. Na drugą bramkę czekaliśmy cztery minuty i  już w 13 minucie meczu Mateusz Pyszka pokonał bramkarza PTC, a asystą popisał się Kajetan Traciński. Trzecia bramka padła w 19 minucie spotkania po strzale Piotra Bendkowskiego , przy ponownej asyście Kajetana Tracińskiego. Kolejne cztery minuty oczekiwania i w 23 minucie kolejną bramkę strzela Kajetan Traciński po asyście Piotra Bendkowskiego. W pierwszej połowie tracimy jedną bramkę i po gwizdku sędziego kończącego pierwszą połowę wynik brzmi 4 -1 dla naszej ekipy. Po rozpoczęciu drugiej połowy nasi chłopcy systematycznie powiększali przewagę bramkową nad przeciwnikiem. Już w 37 minucie swoją kolejną bramkę strzela Kajetan Traciński, a asystuje mu Mateusz Pyszka. Cztery minuty później po faulu w polu karnym PTC sędzia dyktuje rzut karny dla naszej drużyny, który na bramkę zamienia nasz bramkarz - pomocnik Jacek Rusin. Bramka numer 7 w 49 minucie to akcja duetu Kajetan Traciński - Kacper Krężel, Kajtek zapisuje na swoim koncie czwartą bramkę w tym  spotkaniu, a Kacper asystę. Bramka numer osiem w 61 minucie to bezpośredni strzał z rzutu wolnego pod poprzeczkę oddany z dalszej odległości  przez Miłosza Kowalczyka. W 62 minucie po kolejnym faulu w polu karnym PTC sędzia ponownie wskazuje 11 metr, a pewnym strzałem bramkarza przeciwników pokonuje Robert Frątczak.  Bramka numer 10 zamykająca nasze konto strzeleckie w tym meczu to strzał Piotra Bendkowskiego. W drugiej połowie tracimy drugą bramkę i wynik ostateczny to 10 - 2 dla naszej drużyny.