statystyki szczegółowe

Aktualności

Druga przegrana w lidze

• autor: wlodek73, 2017-10-17 19:19

Litery UKS SMS w nazwie przeciwników przynoszą pecha naszym zawodnikom. W meczu ósmej kolejki ligowej w dniu 14 października na naszym domowym boisku gościliśmy zawodników UKS SMS II. Zespół ten, podobnie jak i nasz, do tego meczu zaznał jednej porażki, z Borutą Zgierz. Niestety nasi zawodnicy nie weszli w to spotkanie najlepiej. Od początku meczu nasi przeciwnicy narzucili nam swój styl gry i grając mocnym presingiem zmusili naszych chłopców do gry w obronie. Taktyka ta przyniosła rezultaty już w 8 minucie meczu, kiedy zawodnik UKS SMS strzałem po ziemi pokonał naszego bramkarza. Strzelona bramka nie zmieniła obrazu gry, nasz przeciwnik zdecydowanie panował na boisku, ale dzięki bardzo dobrej postawie naszego bramkarza Jacka wynik w pierwszej połowie nie uległ zmianie. Po zmianie stron, zmianie bramkarza i posłania Jacka do gry w polu, nasi zawodnicy przeszli do bardziej ofensywnej gry i stała się ona bardziej wyrównana. Jednak to przeciwnicy już w 37 minucie cieszyli się z drugiej bramki. Strata bramki nie załamała naszych zawodników, który z jeszcze większym impetem "przycisnęli" przeciwników, opanowując pole gry. Taka gra przyniosła rezultaty w 51 minucie, kiedy Dawid Opas wykorzystując błąd obrońcy SMS zmienił wynik spotkania na 1-2. Z upływem czasu sytuacja na boisku najpierw się wyrównała, a następnie UKS SMS ponownie przejęła inicjatywę na murawie. Bramki strzelone w 56, 61, 68 i 69 minucie zapewniły wygraną UKS SMS 1-6.